Cambridge Weight Plan

Změnit životní styl není nikdy jednoduché. Tento krok je ještě složitější, když znamená převzít zodpovědnost za zdraví vlastního těla. To je také důvod, proč je odborná porada na začátku a soustavná podpora během celého období držení diety a přechodu na pevnou stravu tak důležitá pro získání požadovaného výsledku.

Co je Cambridge Weight Plan?

Cambridge Weight Plan je bezpečný, efektivní a účinný program pro redukci hmotnosti, tvarování postavy a podporu zdraví. Unikátní výživový program, který vám umožní trvalý a bezpečný úbytek tuků. Klinicky testované produkty Cambridge Weight Plan jsou určeny všem, kteří chtějí rychle, zdravě a především bezpečně snížit svoji nadváhu a získanou váhu si udržet. Cílem Cambridge Weight Plan je také navést člověka ke zdravému a aktivnímu způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou.

Jak mi Cambridge Weight Plan pomůže?

Výživový program s Cambridge Weight Plan je ideální pro:

  • detoxikaci celého těla
  • nastartování metabolismu a zlepšení zdraví
  • získání více energie
  • snížení tělesné váhy
  • osoby, které nemají dostatek času jako náhrada jednoho a více jídel

Z čeho se výživový plán skládá?

Cambridge Diet obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství sacharidů a tuků. Jedna porce obsahuje 33% DDD (doporučená denní dávka) vitaminů, minerálů a stopových prvků. Dieta může nahradit jedno nebo více denních jídel. Denní příjem od 700 kcal znamená, že v nejkratším možném čase ztratíte nadbytečné kilogramy a rychle získáte zpět ideální váhu.

Jak to celé funguje?

Je to velmi jednoduché, nic nevážíte a nepočítáte žádné kalorie. Vše je baleno po porcích, které si můžete kdykoliv a kdekoli jednoduše připravit. Postačí vám k tomu voda a vaše Cambridge Diet. Každá porce obsahuje 1/3 DDD (doporučená denní dávka) vitaminů, minerálů a stopových prvků.

Prvních pár dnů pro vás bude nejtěžších, ale jakmile si zvyknete na jinou stravu, vše se vám změní. Po prvním týdnu ztratíte první centimetry a budete se cítit „lehčí“. Po prvních čtrnácti dnech už budete vidět další úspěchy. Zmenší se vám obvod pasu, vaše oblíbené a možná pro některé ,,jediné" oblečení, do kterého jste se vešli, vám začne být volnější a vy se budete cítit lépe. Nesmíte však usnout na vavřínech a pokračovat dál.

Na nic nečekejte, kdykoli je ten pravý čas začít.